FAQ – CS2 Polska
 • Czy ten produkt może usunąć uszkodzenia powierzchni na moim pojeździe?
  Nasi specjalnie wyszkoleni technicy są w stanie usunąć wszelkie ślady uszkodzeń powierzchni i możesz mieć pewność, że żadne nowe nie zostaną stworzone.
 • Jaki jest najlepszy sposób na mycie powierzchni z powłoką CS-II?
  Użyj niewielkiej ilości neutralnego mydła samochodowego z wodą. Umyj gąbką, a następnie osusz miękką szmatką lub irchą. Asfalt, robaki, zanieczyszczenia przemysłowe, odchody ptaków muszą zostać usunięte tak szybko, jak to możliwe.
 • Co dzieje się z powłokami CS-II po 5 latach?
  W normalnych okolicznościach CS-II utrzymuje do 70% poziomu swojej pierwotnej ochrony. Stara powłoka CS-II może zostać profesjonalnie usunięta, a produkt ponownie nałożony w dowolnym momencie.
 • Czy mogę dodać wosk do samochodu lub wypolerować go?
  Płynne pasty i woski zawierają rozpuszczalniki, które mogą usuwać rozjaśniacze i / lub dotrzeć do głębokich warstw farby. Większość wosków i środków do polerowania zawiera również materiały ścierne, które mogą uszkodzić powłokę. Z tych powodów nie są zalecane. Pasta woskowa nie zaszkodzi wykończeniu i tymczasowo doda połysku farby, ale nie zapewni dodatkowej ochrony.
 • A co z zadrapaniami lub śladami na mojej farbie?
  Bardzo drobne zadrapania mogą zostać naprawione za pomocą środka czyszczącego CSII zgodnie z zaleceniami. Cięższe zadrapania mogą wymagać profesjonalnej uwagi. W niektórych przypadkach, w których zadrapanie usunęło większość farby, konieczne może być wykonanie malowania w celu jej pokrycia.
 • Co robić po aplikacji produktu?
  Na szczęście nie ma potrzeby prania za pomocą specjalnego mydła do mycia lub szamponu. Możesz użyć automatycznej myjni samochodowej do czyszczenia swojego samochodu, chociaż najlepsza jest forma bezdotykowa, gdy to możliwe.
 • Dlaczego nie mogę sam zastosować CS-II na pojeździe?
  Aplikacja jest skomplikowanym procesem obejmującym serię etapów, chemikalia i specjalny sprzęt wymagający szkolenia.
 • Jak długo farba CS-II utrzyma się na moim pojeździe?
  Powłoka tytanowa CS-II 5+ lat, powłoka ceramiczna 3 lata i powłoka 2 stopnia 1-2 lata.