O Nas – CS2 Polska

Początki firmy CS II International Inc. sięgają 1995 roku, kiedy trójka przyjaciół zafascynowana samochodami rozpoczęła działalność usługową w Singapurze polegającą na pielęgnacji i konserwacji lakieru. Dzięki wiedzy o powłokach lakierniczych zdobytej w przemyśle stoczniowym, wytężonej pracy i współpracy z fachowcami branży chemicznej w 2005 roku firma odniosła wielki sukces, (jako jedna z pierwszych na świecie )przedstawiając swoim klientom lakier „CS-II Unique”, opatentowaną i pionierska usługę ochrony lakieru, która utrzymuje powłokę karoserii w stanie fabrycznej świeżości, a także chroni ją przed drobnymi zadrapaniami i zanieczyszczeniami takimi jak kwaśne deszcze, opary, zanieczyszczenia powietrza czy ptasie odchody…
W roku 2010 firma składała się z czterech oddziałów w Singapurze zatrudniających 30 pracowników z ponad 80 000 transakcjami w branży motoryzacyjnej. W 2011 roku firma otworzyła swój pierwszy międzynarodowy oddział w Kalifornii i rozszerzyła produkty i usługi o ofertę dla firm dystrybucyjnych i warsztatów samochodowych w Stanach Zjednoczonych. Następnie działalność została rozszerzona na całą Azję, kolejne filie otwarto na Bliskim Wschodzie, a teraz otwierane są w Europie.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, własnym liniom produkcyjnym i laboratorium, Cs-II wprowadza nowe technologie i wyznacza kierunek w jakim będzie podążała branża kosmetyki i pielęgnacji samochodowej.
Aby lepiej usadowić się na rynku motoryzacyjnym firma postanowiła otworzyć Międzynarodowy Instytut Szkoleniowy CS-II, by uczyć młodych przedsiębiorców umiejętności technicznych niezbędnych do prowadzenia własnych przedsiębiorstw auto-detailing’owych. Ten wszechstronny program edukacyjny został opracowany na potrzeby rynku amerykańskiego, a obecnie jest udoskonalany i dostosowywany do wymagań rynku europejskiego. W tym celu powstaje nowoczesne centrum szkoleniowe Cs-II Europe a jego otwarcie jest planowane na początek września. Gdzie pod okiem amerykańskich i polskich trenerów będzie można udoskonalić swoje umiejętności oraz zostać ekspertem Cs-II.
Nadmienić również trzeba że Cs to nie tylko powłoki ochronne dla lakieru ale również kosmetyka do pielęgnacji samochodów, pasty, pady polerskie, chemia czyszcząca i wiele innych pozwalająca na przygotowanie samochodów w każdym zakresie na najwyższym poziomie mając przy tym pewność praca będzie przyjemna i owocna.

CERTYFIKATY